Kupując w Naszym sklepie podręczniki używane oszczędzasz nawet 50% wartości nowych podręczników

W koszyku 0 0,00 zł

To jest chemia 2 Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi dla liceum technikum zakres rozszerzony wyd.Nowa Era wyd.2020 NOWY

Opis produktu

Maturalne karty pracy z kartami laboratoryjnymi dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Chemia organiczna. Zakres rozszerzony:
- Umożliwiają skuteczne utrwalenie wiadomości z chemii organicznej oraz systematyczne sprawdzanie opanowania umiejętności dzięki zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
- Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym.
- Uczą analizy poleceń i właściwego rozumienia czasowników operacyjnych użytych w zadaniach maturalnych - Jak rozumieć polecenia?
- Ułatwiają osiągnięcie biegłości w rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
- Oswajają uczniów z typami zadań maturalnych i formą egzaminu dzięki zadaniom CKE z arkuszy maturalnych To było na maturze! do każdego działu.

Cena: 25,00 zł 26,90

szt.

Koszt przesyłki od 16,00 zł

Zamówienia powyżej 450,00 zł wysyłamy za darmo kurierem - zobacz koszty przesyłki

Odbiór osobisty Warszawa - zobacz mapę

Placeholder

Inne produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane podręczniki

  • To jest chemia 2 Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi dla liceum technikum zakres rozszerzony wyd.Nowa Era wyd.2020 NOWY